Nahrávam Udalosti
Táto udalosť už prebehla.

Posledné obdobie sme neustále v “fight or flight” móde, teda neustále čelíme stresorom. Ľudský organizmus nie je stavaný na tak intenzívnu a najmä dlhodobú psychickú záťaž. Dopláca na to naše zdravie, rodina, vzťahy a pracovné nasadenie. Nedostatok energie nás núti prehodnotiť, či nám dáva zmysel investovať čas a naše osobné zdroje do práce, firmy, kariéry.

Mnohé firmy sú dnes v neustálej zmene, transformácií, re-štrukturalizácii. Ako manažér máte za úlohu previesť svoj tím zmenami, priviesť ho k výsledkom, ideálne v zdraví a dobrej nálade. Okrem toho vy sám/sama máte svoje vlastné ciele, či už výkonové alebo rozvojové.

Kde na to všetko brať energiu?

Ako sa starať o seba a o svoj tím aby ste nečelili výpadkom šikovných a potrebných členov tímu kvôli PN-kám, či dokonca výpovediam?

Na webinári počas 90min budeme hovoriť aj:
• O vyhorení ako procese
• O najdôležitejších interných a externých faktoroch, ktoré burnout spôsobujú
• O tom, čo robiť a čo nerobiť ako manažér tímu
• O preventívnych opatreniach na individuálnej, tímovej a organizačnej úrovni

Vysvetlíme si čo znamená a najmä čo prináša psychologické bezpečie pre výkon, kreativitu a angažovanosť vašich kolegov v tíme.

Odniesiete si praktické tipy ako rozpoznať a osloviť tému vyhorenia v tíme a aké preventívne opatrenia robiť keď čelíte náročným obdobiam.

Go to Top